Раді вітати Вас на оновленому веб-сайті Юридичної Компанії Відшкодування. На нашому порталі є наступні розділи:

  • Головна – головна сторінка сайту, на яку потрапляє відвідувач після того як переходить за посиланням https://vidshkoduvannya.com. На цій сторінці використовується Fusion Slider, який дозволяє розміщувати відео у верхній частині сторінки. На відео, яке розміщене на головній сторінці ми бачимо автомобіль швидкої допомоги, який прибув на місце ДТП, що відповідає тематиці сайту та діяльності компанії. На головній сторінці також розміщено статистичну інформацію щодо діяльності компанії за 3 роки (кількість людей, які скористались послугами компанії, кількість скарг, які задоволені та кількість судів на користь кілєнтів). Крім того, на головній сторінці коротко висвітлено інформацію про Компанію, відгуки клієнтів, цитати засновників Компанії. Важливим елементом, який розміщений на головній сторінці є спеціальний блок, який закликає відвідувачів – потерпілих в ДТП, перевірити, яку суму відшкодування вони можуть отримати. У нижній частині сторінки міститься заклик до співпраці, який скеровує відвідувача на сторінку сайту – Співпраця.
  • У розділі Про нас висвітлено історію створення компанії, принципи діяльності компанії та опис діяльності компанії. Крім того, на цій сторінці розміщено відео з YouTube, де розповідається про діяьність компанії Вотум і Польщі. Далі, на сторінці розміщено інформацію про представництва Компанії в містах України та контактні дані представників. У нижній частині сторінки розміщено інформацію про партнерів Компанії.
  • Розділ Співпраця висвітлює основні переваги співпраці з Компанією за допомогою мотивуючих звернень та відео. У цьому розділі розміщено декілька форм зворотнього зв’язку, які дозволяють отримувати контактні дані осіб, які бажають співпрацювати з компанією. Інформація буде приходити в автоматичному режимі на корпоративний Імейл, що дозволить швидко контактувати з такими особами.
  • У розділі Блог будуть розміщуватись статті на тематику пов’язану з отриманням страхового відшкодування та новини діяльності компанії. Крім того, є можливість розміщення там інформації про події (семінари, зустрічі, тощо).
  • Розділ Контакти містить інформацію про головний офіс Юридичної Компанії Відшкодування, який знаходиться у м. Львові та інші контактні дані.