У середу 22 лютого 2017 року Юридична компанія “Відшкодування” провела свій перший конгрес в м. Львові, в якому взяли участь працівники компанії.

План денний конгресу складався з вітального слова, інформаційної довідки про компанію, підсумків діяльності за 2016 рік, нагородження найактивніших працівників. Крім того, оголошено конкурс на найактивнішого працівника 2017 року, після чого, було підведено підсумки першого конгресу Юридичної компанії “Відшкодування”.

У заході брали участь Ян Ван Адам – координатор роботи “Юридичної Компанії “Відшкодування” та довірена особа VOTUM S.A. в Україні, Генеральний Директор компанії – Анрій Ганджа, Керуючий Бюро “Кульчицький та Партнери” – Олександр Кульчицький, Директор з продажів – Віктор Тарасов,  а також працівники та представники компанії.

Ян Ван Адам

 

У рамках конференції учасники підвели підсумки роботи у 2016 році та розповіли і про те, що компанія стає більш соціальною. Презентували новий інтернет-портал компанії, та Facebook сторінку. На цих площадках компанія рада почути відгуки всіх своїх клієнтів.

Підсумки діяльності компанії за 2016 рік

Дирекція компанії ознайомила присутніх з успіхами та досягненнями фірми. Юридична компанія “Відшкодування” у порівнянні з попередніми роками показала значний ріст, так кількість клієнтів компанії збільшилася майже втричі порівняно з 2015 роком. Компанія планує рости і надалі, і у 2017 році планує залучити понад 2000 клієнтів.

Перший конгрес Юридичної компанії "Відшкодування"

Гордістю компанії також є і те, що найбільша сума страхової виплати отримана для клієнтів по одному випадку Юридичною компанією “Відшкодування” становить 1 792 700 грн.

Нагородження працівників компанії

Важливою частиною конгресу стало нагородження за активну участь у роботі компанії. Найактивніші представники отримали почесні грамоти та сертифікати. Серед призів путівка на круїз Середземним морем, путівка на трьохденний вікенд у Royal Grand Hotel у м. Трускавець та планшетний комп’ютер. 

Крім того, нагороди за успіхи у роботі отримали партнери та працівники компанії.

Перший конгрес Юридичної компанії "Відшкодування"

Також складовим конгресу була перерва на каву, під час якої працівники поза робочою атмосферою мали змогу поспілкуватися, стати ближчими, відчути дух єдності.

Нові напрямки співпраці з компанією

Юридична компанія “Відшкодування” прагне постійно заохочувати своїх представників до продуктивної праці. У рамках цього  процесу покращено умови співпраці з представниками, а також оголошено конкурс на найактивнішого представника у 2017 році, за що переможець отримає путівку на морську подорож.

Підсумки конгресу

Було задано вектор розвитку компанії на 2017 та подальші роки. Компанія прагне щораз покращувати якість своїх послуг та оперативно і в максимальному розмірі досягати для своїх клієнтів страхового відшкодування. 

Перший конгрес Юридичної компанії "Відшкодування"