Практика судових справ по стягненню матеріальної та моральної шкоди «Юридичної компанії «Відшкодування»

За період діяльності Юридичною компанією «Відшкодування» була  напрацьована практика судових справ. Компанія неодноразово допомагала Клієнтам звернутись з позовом до суду про отримання моральної та матеріальної компенсації. Ключовим моментом виступає тут те, що «Юридична компанія «Відшкодування» допомагає  Клієнтам юридично підготувати документи для передання їх у суд. Допомагає скласти позовну заяву та обгрунтувати вимогу, а також представляє інтереси Клієнта у суді.

практика судових справ "Юридичної компанії "Відшкодування"Не маєте можливості з’явитися на судове засідання?

Прикладом того, як Ми допомагаємо Клієнтам отримати компенсацію від винуватця ДТП є  справа, у якій подружжя потрапило у ДТП. Кожен з подружжя отримав чималі тілесні ушкодження. Враховуючи те, що Вони двоє потребували догляду, на судові засідання не з’являлись. Проте, все ж суд виніс рішення стягнути з винуватця ДТП на користь Клієнтів моральну шкоду у загальному розмірі 370 000 грн. Натиснувши на посилання, Ви маєте можливість ознайомитись із повним рішенням суду по даній справі: http://www.reyestr.coггurt.gov.ua/Review/57881325.

Суд не повністю задовольнив позовні вимоги, а Ви вважаєте це не правильним? Ось, що показує практика судових справ:

У справах,  суд частково задовольняє позовні вимоги виходячи з обставин справи та керуючись доказовою базою Клієнтів. Проте, у нашій компанії заведена практика судових справ, що у разі, якщо Клієнт не задоволений рішенням суду, Компанія звертається в апеляційну та згодом, якщо є необхідність в касаційну інстанції. З одним із таких прикладів є справа коли в ДТП неповнолітня дівчинка отримала середньої тяжкості тілесні ушкодження. Суд вважає, що 50 000 грн. є достатньою компенсацією цієї шкоди. Проте, на нашу думку, цього не достатньо, тому на дане рішення суду ( http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/54825472 ) подано апеляційну скаргу.

практика судових справ "Юридичної компанії "Відшкодування"Що робити, якщо страхова компанія відмовила у виплаті відшкодування, оскільки винуватець ДТП компенсував шкоду?

У разі компенсації шкоди винуватцем ДТП, у Вас зберігається право на отримання страхового відшкодування від страхової компанії. Оскільки цивільно-правова відповідальність власника транспортного засобу була застрахована. За законодавством України відмова у зв’язку з компенсацією шкоди винуватцем ДТП не передбачена. Таким чином, як показує практика судових справ показує, що на підставі відмови ПАТ СК «Еталон» у виплаті страхового відшкодування «Юридична Компанія «Відшкодування»  подала позов до суду в інтересах Клієнтів. Відмова ПАТ СК «Еталон» грунтувалась на вироку суду, в якому зазначалось, що обвинувачений щиро розкаявся у вчиненому. Він активно сприяв розкриттю злочину, добровільно відшкодував заподіяну шкоду, помирився з потерпілим, що є обставинами, які пом’якшують його покарання. Проте, суд вирішив стягнути з ПАТ СК «Еталон» страхове відшкодування на користь наших Клієнтів. Відтак, при прийнятті рішення суд виходить з того, що кожна сторона повинна довести свої вимоги та заперечення. Однак представник страхової компанії не надав суду жодних обгрунтованих доказів щодо правомірності відмови у виплаті страхового відшкодування. З даним рішенням суду Ви можете ознайомитись тут : http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/54468564

У випадках, якщо страхова компанія відмовляє у виплаті відшкодування, враховуючи всі обставини справи та узгоджуючи послідовність дій з Клієнтами.  Представники «Юридичної компанії «Відшкодування» не одноразово подавали позов до суду на винуватця ДТП, що спричинило смерть близької людини. Таким чином, у справі проти водія, який здійснив наїзд на неповнолітнього пішохода, суд виніс рішення стягнути з винуватця компенсацію моральної шкоди для батьків загиблого у розмірі 150 000 грн. Рішення суду ви можете переглянути тут: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/62713704 . 

Також, пропонуємо Вам ознайомитись зі статтею “Страхова не платить – що робити і як діяти”.

практика судових справ "Юридичної компанії "Відшкодування"Якщо отримано виплату від страхової компанії але Ви вважаєте її не достатньою.

 Представники «Юридичної компанії «Відшкодування» допоможуть Вам звернутись до суду з вимогою компенсувати шкоду у розмірі, який буде достатній для компенсації та полегшення завданих моральних страждань.  Ось до прикладу, потерпіла у ДТП отримала тяжкі тілесні ушкодження, страхова компанія компенсувала їй усі витрати понесені на лікування, а що стосується моральної шкоди, то це за законодавством України становить всього лише 5% від витрат понесених на лікування. Потерпіла вважала, що це мізерна компенсація, таким чином, юристи нашої компанії відстоювали її  інтереси у суді. У результаті цього, суд виніс рішення (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/54521745 ) на користь потерпілої про стягнення з винного водія моральної шкоди у розмірі 70 000 грн.

Існує стереотип, що з іноземців не можливо стягнути  відшкодування з заподіяної шкоди, тоді ось Вам приклад судового рішення ( http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/49855763 ), де  суд вирішив стягнути з відповідача – громадянина Республіки Молдова – компенсацію моральної шкоди в ромірі 5 000 грн. в користь Клієнта «Юридичної компанії «Відшкодування». А також, рішенням суду (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/43728854 ) стягнуто з відповідача – громадянки Польщі компенсацію моральної шкоди у розмірі 20 000 грн. Таким чином, не варто дивитись, громадянин якої держави спричинив Вам шкоду, чи це громадянин України чи будь-якої іншої держави. Якщо Вам завдано шкоду, то Ви заслуговуєте на її відшкодування.

Крім того, ТзОВ «Юридична компанія «Відшкодування» в інтересах Клієнтів звертається до суду з позовом й до інших ТзОВ за дії їх працівників, ось з ТзОВ «Ратипа-Рус» (Росія) рішенням ( http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/47334017 ) стягнуто  відшкодування за заподіяну моральну шкоду внаслідок ДТП, яке спричинив працівник даного Товариства по 125 000 грн. на користь кожного з позивачів.

Вищенаведені рішення слугуют прикладом для того, що не потрібно боятися cуду, а навпаки звернутись до кваліфікованих юристів за допомогою та отримати відшкодування понесеної винуватцем шкоди.