Юридична компанія “Відшкодування” реалізовує свої амбіції, щодо експансії українського ринку страхового права. Провівши співбесіди в Ужгороді та Тернополі ми вирушили у Чернівці.

Співбесіда проводилася 18 квітня у конференц залі готелю “Буковина”. На цей раз ми провели співбесіду у форматі круглого столу, намагаючись максимально підтримувати активність претендентів на займану посаду регіонального представника з продажу.

Важливим блоком нашої співбесіди є надання можливості потенційним претендентам проявити себе, розповісти про свої навички та вміння, вирішити тестове завдання, ця співбесіда не була виключенням. Претенденти проявили себе з кращої сторони, таким чином компанія поповнила свої ряди цінними кадрами.

Керівник юридичного відділу Юридичної компанії “Відшкодування” Кульчицький Олександр розповів про правове поле, в якому діє компанія. Керівник відділу з продажу Тарасов Віктор розказав про фінансову сторону співпраці з компанією, поділився професійними навиками та провів невеличкий тренінг.