Юридична компанія “Відшкодування” продовжує експансію ринку в різних областях України. На цей раз компанія проводила співбесіду у м. Ужгород. Вона відбулася 20 березня 2017 року в конференц залі готелю “ОЛІМП”. Потенційні кандидати на заміщення вакантної посади регіонального представника з продажу в Закарпатській області проявили себе з найкращої сторони, продемонстрували навички та вміння.

Претендентів на відповідність займаній посаді оцінювали досвідчені працівники Юридичної компанії “Відшкодування”: керівник відділу продажу Віктор Тарасов, керівник юридичного відділу Олександр Кульчицький, а також юрист Янків Богдан. 

Згідно традиції керівник юридичного відділу розповів про тонкощі роботи компанії, пояснив всі юридичні аспекти діяльності. Керівник відділу продажу описав умови співпраці компанії з представниками, розповів про тонкощі роботи представника.

Кожному претенденту надавалося слово, вони розповідали про свій досвід роботи, про бажання працювати та розвиватися в Юридичній компанії “Відшкодування”. Після представлення кандидати на заміщення вакантних посад отримали завдання для тестування та відбору у наступний етап.

Повідомляємо, що Юридична компанія “Відшкодування” проводила також співбесіду у м. Тернопіль.

Фотозвіт зі співбесіди