6 березня 2017 року в конференц залі готелю “Тернопіль” у м. Тернопіль була проведена співбесіда до Юридичної компанії “Відшкодування” у якій взяли участь потенційні кандидати на заміщення вакантної посади регіонального представника у Тернопільській області. Керівник відділу продажу Віктор Тарасов, а також керівник юридичного відділу Олександр Кульчицький провели оцінку відповідності претендентів, їх компетенції, особистих якостей.

Спершу Олександр Кульчицький розповів чим займається компанія, описав юридичні тонкощі роботи. Після цього керівник відділу продажу Віктор Тарасов розповів про те, що пропонує Юридична компанія “Відшкодування” для представників, розповів про винагороду за роботу, та умови співпраці.

Кожен з претендентів розповів про себе, про свій досвід роботи та свої амбіції, про намір розвиватися у Юридичній компанії “Відшкодування”. Претенденти мали можливість познайомитися між собою та проявити себе з кращої сторони.

У кінці для всіх потенційних кандидатів було надато завдання, після якого керівництво компанії відбере декількох осіб, та з якими Юридична компанія “Відшкодування” буде співпрацювати.

Фотозвіт зі співбесіди