Юридична компанія “Відшкодування” невпинно поповнює ряди своїх представників у всіх областях України. На цей раз колектив завітав до Хмельницька. Це місто є промисловим, культурним та торговим центром Поділля, саме тому Юридична компанія “Відшкодування” зацікавлена у поширенні своїх послуг в цьому перспективному регіоні.

Співбесіда з потенційними кандидатами на заміщення вакантної посади Регіонального представника з продажу проводилася у готелі-резорті “Либідь Плаза”, персонал якого забезпечив хороший сервіс та комфортні умови для праці.

Претендентів на можливість зайняття посади оцінювали, як завжди, керівник юридичного відділу Кульчицький Олександр та керівник відділу продажу і виконувач обов’язків Генерального директора Тарасов Віктор.

Керівник юридичного відділу провів презентацію юридичної частини діяльності компанії, в свою чергу керівник відділу продажу поділився набути досвідом з продажів.

Кожен з претендентів запрошувався до слова, розповідав про свої навики, здібності, інтереси. Після чого претендентам було запропоновано пройти тестове завдання.

Більшість кандидатів проявили себе з позитивної сторони та продемонстрували свої навики продажу. Проте, в компанії існує конкурс на заміщення посади, робота пропонується особам, що отримали найвищий бал. Вітаємо нових представників Юридичної компанії “Відшкодування” в Хмельницькій області, а саме:

  • Богонос Валентина
  • Бондар Леонід

Ви змогли себе проявити найкраще, бажаємо Вам плідної праці та хороших продаж.

Повідомляємо, що Юридична компанія “Відшкодування” проводила також співбесіди у м. Тернопіль, м. Чернівці, м. Ужгород.