ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШОЇ КОМАНДИ

Ми віримо в те, що особистий добробут людини залежить від кількості добрих справ, які людина робить для оточуючих. На ринку страхових послуг в Україні тисячі людей, які потребують допомоги. Для того щоб допомогти їм, потрібна професійна та цілеспрямована команда однодумців. Якщо Ви вірите в те саме, що й ми – запрошуємо!

  • Безкоштовні семінари та навчання

  • Переконлива та мотивуюча система заохочень.

  • Можливості для кар’єрого росту та формування власної команди.

Кожна людина – унікальна. Кожна потребує уваги та турботи. Люди, які втрачають близьких, чи самі зазнають шкоди у ДТП – особливі. Наше завдання толерантно та професійно допомогти цим людям реалізувати право на компенсацію заподіяних їм матеріальних збитків та моральних страждань.

Юридична Компанія “Відшкодування” заснована польською фірмою VOTUM S.A., яка має величезний досвід роботи у сфері допомоги особам – потерпілим у ДТП.

Ми розуміємо, що не досягли б такого успіху без наших працівників: консультантів, представників, юристів, працівників адміністрації та керівників, які своєю щоденною відданою та натхненною працею вкотре доводять, що формула успіху проста – це 99% праці та 1% везіння.

Успішні працівники в компанії, за традицією, отримують мотиваційні заохочення, які дозволяють їм відчути турботу Компанії про кожного з них. Усі, хто показує позитивні результати роботи, крім матеріальної винагороди отримують приємні сюрпризи. Повірте, вони дійсно приємні.

Урочиста зустріч представників компанії VOTUM S.A. приурочена до 10-ти річчя роботи компанії в Польщі.

На зустрічі, яка відбулась у 2015 році були присутні близько 500 найкращих представників компанії VOTUM S.A. зі всієї Польщі.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

РЕГІОНАЛЬНИЙ КЕРІВНИК

РЕГІОНАЛЬНЙ КЕРІВНИК   •  м. УЖГОРОД, м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, м. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, м. ТЕРНОПІЛЬ, м.КИЇВ, м. РІВНЕ, м. ЛУЦЬК, м. ЖИТОМИР, м. ВІННИЦЯ, м. ЧЕРНІГІВ, м. ОДЕСА

Ви цілеспрямована людина, яка вірить у себе і хоче згуртувати навколо себе команду однодумців. Ви мобільні й не звикли сидіти на одному місці. Ви любите зустрічатись та спілкуватись з новими людьми. Ви готові навчатись та ділитись досвідом. Ви не проти отримувати пасивний дохід в результаті своєї діяльності. Спробуйте себе в ролі регіонального керівника.

Дізнатись детальніше »

ПРЕДСТАВНИК

ПРЕДСТАВНИК КОМПАНІЇ   •  РЕГІОНИ УКРАЇНИ

Представник Юридичної Компанії Відшкодування – це особа, яка має право зустрічатись з клієнтами та пропонувати послуги від імені Компанії. Розмір доходів представника залежить від кількості угод, які будуть укладені з його допомогою. Як показує практика, робота представника може бути як основним видом діяльності особи, так і джерелом додаткового доходу. Представник, який зможе виконати ряд умов стає Регіональним Керівником

Дізнатись детальніше »

КОНСУЛЬТАНТ

КОНСУЛЬТАНТ КОМПАНІЇ   •   ВІДДАЛЕНА РОБОТА

Консультант Компанії – це особа, яка здійснює пошук потенційних клієнтів компанії та встановлює з ними первиннй контакт. Посаду консультанта можна вважати пешою сходинкою в кар’єрі працівника Компанії. Основні вимоги до особи, яка зголошується на посаду консультанта – наявність комп’ютера з виходом в мережу Інтернет.

Дізнатись детальніше »

ЮРИСТ

ЮРИСТ КОМПАНІЇ   •   м. ЛЬВІВ, м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, м. РІВНЕ, м. КИЇВ, м.ЖИТОМИР, м. ВІННИЦЯ, м. ЛУЦЬК, м. ЗАПОРІЖЖЯ, м. ОДЕСА

Юридична Компанія “Відшкодування” постійно формує резерв юристів у містах України, з метою представництва інтересів клієнтів компанії в судах та перед страховими компаніями. Вимоги: вища юридична освіта (магістр). Знання іноземної мови та наявність власного авто буде перевагою.

Дізнатись детальніше »

НАМ ПОТРІБНО, ЩОБ ВАША КАР’ЄРА БУЛА УСПІШНОЮ

good-looking-guy

Результатом ентузіазму, професіоналізму та натхнення, що панували в команді став нестримний ріст фірми аж до найбільшої у Центрально-Східній Європі компанії, яка надає допомогу в отриманні компенсації потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах

Юридична Компанія “Відшкодування” – ми перші в Україні.

 ШУКАЄТЕ УСПІШНОЇ КАР’ЄРИ? ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШОЇ КОМАНДИ!

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КОМАНДИ.

НАПИШІТЬ НАМ

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція співпраці – будь-ласка, надішліть інформацію про себе та отримайте детальну інформацію про умови співпраці та розміри винагороди

  • Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, doc, rtf, docx.
    Ви можете завантажити резюме або своє фото