Страхова не платить – питання, з яким часто зустрічаються потерпілі в ДТП. Таке питання виникло у  зв’язку з отриманням страхового відшкодування, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Яким чином потрібно діяти, коли страхові компанії не виконують своїх обов’язків відповідно до чинного законодавства України по відношенню до потерпілих осіб та членів їх сімей?

Можна виокремити такі способи впливу на страхові компанії:

1. Написання скарги на ім’я керівника страхової компанії;
2. Подання позову в суд;
3. Аргументована скарга щодо дій страхової компанії до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Важливо зазначити, що саме подання скарги до даної Комісії є достатньо впливовим, ефективним та швидким способом отримання страхового відшкодування.страхова не платить

Як показує практика Юридичної компанії «Відшкодування» – не кожен потерпілий у ДТП після вимоги про виплату страхового відшкодування щодо заподіяної йому моральної та матеріальної шкоди може добитися успішного результату відразу. Виникає наступне запитання «Чому»? Відповідь очевидна: страхові компанії зроблять все можливе, аби не виплачувати страхового відшкодування, оскільки кожна виплата є збитком для компанії.

страхова не платить

Підстави для відмови у виплаті

Підставами для відмови у виплаті можуть бути  передбачені законодавством України. Наприклад, подання неправдивих відомостей щодо потерпілої особи, об’єкта страхування, порушення строків для можливості подання страхової вимоги, тощо. Підставою може бути і  те, що страхові компанії нехтують чинним законодавством України і з невідомих причин затягують розгляд справи та своєчасну виплату страхового відшкодування потерпілим, внаслідок ДТП. Детальніше з підставами для відмови у виплаті страховою компанією у разі ДТП можна ознайомитись за посиланням тут .

Юридична компанія «Відшкодування» робить все можливе, щоб захистити права та законні інтереси своїх клієнтів.
Якщо немає вагомих причин коли страхова не платить, для відмови у виплаті страхового відшкодування, або страхова компанія відмовляється здійснювати дану виплату, кваліфіковані та досвідчені юристи нашої компанії оскаржують бездіяльність та неаргументовані відмови у виплатах до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Дана Комісія здійснює державний нагляд та контроль, методом застосування заходів впливу на страхові компанії. Це відбуєвається в межах її повноважень для того, щоб уникнути порушення законодавства на ринку фінансових послуг.

Ознайомтесь з судовою практикою коли страхова не платить.

Оскарження рішень щодо виплати страхового відшкодування до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, якщо страхова не платить

Відповідно до п. 6 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг за Комісією закріплюється значне коло повноважень. Наприклад, даний орган має право вимагати аргументацію, звітність, документи, інформацію, які підтверджують порушення вимог чинного законодавства України, виносити приписи, задля усунення порушень у законодавстві, може зупинити дію ліцензії про надання послуг страхування, або здійснити подання про відкликання ліцензії та виключення страхової компанії з Державного реєстру фінансових установ.

Посилаючись на юридичну практику нашої компанії, у випадках, коли страхова не платить, можемо стверджувати, що оскарження бездіяльності та нелегітимності у прийнятті рішень щодо виплати страхового відшкодування до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг є дієвим, успішним способом захисту прав громадян, що забезпечує отримання страхового відшкодуванням потерпілим особам.