Юридична компанія “Відшкодування” зайняла 28 місце серед господарських товариств Львівської області, які займаються діяльністю у сфері права за показником “Активи” за версією Національного бізнес-рейтингу та отримала нагороду «Лідер року 2017». Медаль і сертифікат підтверджують фінансово-економічні успіхи компанії та її високу ділову репутацію.
Крім того, Юридична компанія “Відшкодування” увійшла в TOP-50 компаній серед господарських товариств України за результатами загальнодержавного економічного ранжування суб’єктів господарювання за показником “Фондовіддача”.

Успіх, гідний нагороди

Сьогодні “Юридична компанія “Відшкодування” займається допомогою потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах отримати страхове відшкодування. Юридична компанія “Відшкодування” займається юридичним аналізом дорожньо-транспортної пригоди з урахуванням усіх обставин справи. Після детального вивчення кожної конкретної ситуації – юристи юридичної компанії готують висновок про можливість отримати страхове відшкодування, а також розрахують його розмір, ще до звернення у страхову компанію.

Юридична компанія “Відшкодування” станом на 2017 рік нараховує близько тридцяти представників у 10 областях України.

Компанія відіграє важливу роль у процесі підвищення правосвідомості громадян у сфері обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Компанія постійно бере участь у соціальних та інших проектах, з метою забезпечення захисту прав та інтересів потерпілих у ДТП, зокрема, компанія співпрацює з Польсько-Українським реабілітаційним центром, який надає допомогу в реабілітації осіб потерпілих у ДТП.
Ефективна стратегія розвитку підприємства, вірні управлінські рішення, сумлінна праця всієї команди стали основою вагомих успіхів. Підприємство посіло високі позиції в Національному бізнес-рейтингу за результатами фінансово-економічного ранжирування й отримало 28 місце.

Символ надійності й стабільності компанії

Високі показники роботи Юридичної Компанії “Відшокдування” були відзначені престижними нагородами – медаллю «Лідер року 2017» і сертифікатом, який підтверджує результати рейтингування. Ці відзнаки вручаються успішним підприємствам, які сумлінно сплачують податки, розвивають національну економіку, дотримуються принципів соціальної відповідальності перед суспільством і формують позитивний імідж своєї країни. Лідери рейтингу – компанії, які не тільки плідно ведуть бізнес, а й дбають про співробітників, підтримують відкритий діалог з партнерами та клієнтами, впроваджують інновації, йдуть у ногу з часом.

Крім того, діяльність Компанії, а також її працівників – представників та юристів – неодноразово відзначено представниками польської юридичної компанії VOTUM S.A., яка є основним засновником Юридичної компанії “Відшкодування”. На даний час, VOTUM S.A. є флагманом серед європейських юридичних компаній, які займаються допомогою потерпілим у ДТП. На рахунку VOTUM S.A.  за 14 років діяльності – більше 11000 звернень у страхові компанії та більше 10 мільйонів злотих отриманих відшкодувань.

«Отримана нами нагорода, це свідчення кропіткої та наполегливої праці усього колективу, – каже Генеральний директор “Юридичної компанії “Відшкодування” Віктор Тарасов, – але, це у свою чергу і додаткова відповідальність перед нашими клієнтами. Разом з тим, наша компанія, не боїться цієї відповідальності, а навпаки – ми з радістю беремо її, оскільки, як показує практика – людям потрібна наша допомога і ми готові надавати її кваліфіковано та професійно».
Особливо приємно, що Юридична компанія “Відшкодування” утримує лідерські позиції не перший рік.
Зауважимо, що Національний бізнес-рейтинг в Україні входить в міжнародний Союз Національних бізнес-рейтингів, який працює вже більше 13 років і має представництва в восьми країнах Європи й Азії. Нагорода НБР – знак надійності, стабільності й довіри.