Корисне

Статті Новини ЗМІ про нас ЦІКАВЕ
ДТП за участю трактора 11 грудня 2018 р. Трактор є джерелом підвищеної небезпеки, тому у випадку наїзду на пішохода під час дорожнього руху або під час виконання сільськогосподарських робіт, потерпілий (у випадку його загибелі – члени його сім’ї) має право не відшкодування завданої шкоди. При цьому, відсутність обвинувального вироку щодо водія трактора, не означає відсутність підстав для цивільної відповідальності.
Читати повністю…
Виплата страхового відшкодування на підставі Європротоколу 07 грудня 2018 р. На що слід звернути увагу під час складання Європротоколу? У яких випадках Європротокол краще не складати, а викликати поліцію? А також інші питання щодо виплати страхового відшкодування на підставі Європротоколу розглянуті у статті.
Читати повністю…
Відшкодування витрат на лікування родичами загиблого 05 грудня 2018 р. В даній статті ви маєте змогу ознайомитися: чи мають право родичі загиблого отримати відшкодування витрат на його лікування та які документи необхідні для отримання відшкодування витрат на лікування.
Читати повністю…
Як відшкодовується шкода у випадку якщо ДТП сталася з вини кількох учасників? 07 листопада 2018 р. Якщо суми страхового відшкодування Вам недостатньо або отримали не у повному обсязі, Ви маєте право звернутися до особи, яка завдала  шкоди у ДТП (винуватця). Тобто, відшкодування потерпілому різниці між фактичним розміром шкоди і страховою виплатою, яка ним одержана від страховика.
Читати повністю…
Чи повідомляти поліцію у кожному випадку ДТП? 22 жовтня 2018 р. Після настання ДТП, винуватець починає залагоджувати проблему грошима на місці, обіцяти ремонт авто чи допомогу при лікуванні. То чи слід викликати поліцію у кожному випадку ДТП?
Читати повністю…
Отримання пені за несвоєчасне здійснення страхової виплати 20 липня 2018 р. Пеня – це неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов’язання за кожен день прострочення виконання. Тобто, страховик несе майнову відповідальність за несвоєчасне здійснення страхової виплати (страхового відшкодування) шляхом сплати пені (штрафу, неустойки), розмір якої визначається законом.
Читати повністю…
Оскарження рішення страхової компанії в суді 20 липня 2018 р. У практиці чимало випадків, коли страховики відмовляють у виплаті особам, які мають право на відшкодування. В такому разі дії страхових компаній можна оскаржити до Нацкомфінпослуг або до суду.
Читати повністю…
У яких випадках страхова компанія та МТСБУ має право звернутися з регресним позовом до винуватця ДТП? 20 липня 2018 р. У цій статті я розповім Вам у яких випадках страхова компанія та МТСБУ можуть звертатись з регресним позовом від винуватця ДТП відшкодування для потерпілих осіб. Адже бувають випадки коли потерпілі особи не мають претензій до винуватця ДТП та не бажають отримувати від нього будь-які кошти.
Читати повністю…