Корисне

Статті Новини ЗМІ про нас ЦІКАВЕ
Отримання пені за несвоєчасне здійснення страхової виплати 20 липень 2018 р. Пеня – це неустойка, що обчислюється у відсотках від суми несвоєчасно виконаного грошового зобов’язання за кожен день прострочення виконання. Тобто, страховик несе майнову відповідальність за несвоєчасне здійснення страхової виплати (страхового відшкодування) шляхом сплати пені (штрафу, неустойки), розмір якої визначається законом.
Читати повністю…
Оскарження рішення страхової компанії в суді 20 липень 2018 р. У практиці чимало випадків, коли страховики відмовляють у виплаті особам, які мають право на відшкодування. В такому разі дії страхових компаній можна оскаржити до Нацкомфінпослуг або до суду.
Читати повністю…
У яких випадках страхова компанія та МТСБУ має право звернутися з регресним позовом до винуватця ДТП? 20 липень 2018 р. У цій статті я розповім Вам у яких випадках страхова компанія та МТСБУ можуть звертатись з регресним позовом від винуватця ДТП відшкодування для потерпілих осіб. Адже бувають випадки коли потерпілі особи не мають претензій до винуватця ДТП та не бажають отримувати від нього будь-які кошти.
Читати повністю…
“Зелена картка” 20 липень 2018 р. У даній статті буде йти мова про те, що ж таке «Зелена картка»
Читати повністю…
Відшкодування пов’язане з лікуванням та втратою працездатності потерпілого. 20 липень 2018 р. Відповідно до ст. 24 Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” страхова компанія відшкодовує шкоду, пов`язану з лікуванням потерпілого.
Читати повністю…
Відшкодування шкоди завданої транспортному засобу 20 липень 2018 р. Виділяють наступні види шкоди, заподіяної в результаті дорожньо-транспортної пригоди транспортному засобу: - пошкодження чи фізичне знищення транспортного засобу; - евакуація автомобіля з місця дорожньо-транспортної пригоди.
Читати повністю…
Збір документів для подання заяви в страхову компанію 20 липень 2018 р. За даними Управління безпеки дорожнього руху у 2017 році в період з 01.01.2017 по 31.08.2017 кількість ДТП в Україні склала 102 826 випадків. Відповідно, кількість потерпілих внаслідок ДТП також зросла з геометричною прогресією.
Читати повністю…
Які категорії осіб звільняються від обов’язкового страхування транспортних засобів 20 липень 2018 р. У цій статті я розповім Вам, які категорії осіб звільняються від обов’язкового страхування транспортних засобів. Мова йтиме саме про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності, яка захищає інтереси потерпілих осіб у ДТП на отримання страхового відшкодування.
Читати повністю…