Про компанію

Історія створення компанії
Оф. сайт «Votum S.A.»

{:ua}{:ua}Ініціатором створення та основним із учасників Юридичної компанії «Відшкодування» є польська компанія «Votum S.A.», яка є найбільшою у Східній Європі юридичною компанією, що надає допомогу в отриманні страхового відшкодування потерпілим у ДТП, життю та здоров’ю яких була заподіяна шкода. На ринку юридичних послуг «Votum S.A.» працює з 2005р.

За цей час допомогою компанії скористались більше 250 000 клієнтів у Польщі та Європі, для котрих Votum S.A. добилась відшкодувань на понад 1 мільярд злотих.

Постійно діючі представництва Votum S.A. є у Чехії, Словаччині та Угорщині. Свій шлях успіху компанія «Votum S.A.» вирішила продовжити і в Україні.

Як збільшувалася результативність
компанії в Україні з роками
Нижче вказана сума відшкодувань, які
"ЮК Відшкодування" досягла для своїх клієнтів
Томаш Станіславський – довірена особа
Компанії VOTUM в Україні

Ми допомагаємо особам, які постраждали у ДТП, отримати належне їм відшкодування. Результатом ентузіазму, професіоналізму та натхнення, що панувають в команді, став нестримний ріст фірми аж до найбільшої у Центрально-Східній Європі компанії, яка надає допомогу в отриманні компенсації потерпілим.

Багато потерпілих не можуть отримати належну їм компенсацію у зв’язку з тим, що процедура отримання страхового відшкодування є складною та заформалізованою. Існує безліч законодавчих приписів з цього приводу, які потрібно досліджувати. Щоб розібратись у всіх тонкощах отримання страхового відшкодування, слід витратити немало власного часу, якого завжди бракує, або наймати юриста, роботу якого потрібно оплачувати. Наша мета – допомогти жертвам дорожньо-транспортних пригод, які не мають ані часу, ані коштів для того, щоб самостійно пред’явити претензії до осіб, які зобов’язані відшкодувати шкоду. Можемо гарантувати, що наша фаховість та ретельна підготовка дасть можливість отримати належну компенсацію людям, яких спіткало лихо.

Сьогодні з впевненістю можна сказати, що ми є експертами в області компенсації. Потерпілі у ДТП, які залишаються наодинці з потужними страховими компаніями, знаходяться в завідомо програшній позиції, вони не можуть розраховувати на справедливе та адекватне страхове відшкодування. У таких ситуаціях на допомогу потерпілим приходить Юридична Компанія “Відшкодування”, яка має на меті допомогти потерпілим.

"Сила в людях, у їх знанні, досвіді та командній роботі.
Ми присвячуємо себе кожному клієнту з однаковим завзяттям і
віддачею. Часто шукаємо нетипові вирішення ситуацій.
Приймаємо виклик і не боїмося складних проблем" ТОВ «Юридична компанія «Відшкодування»
Відео про нас
Адвокат Олександр Кульчицький презентує Юридичну компанію "Відшкодування"
Вечірній прайм. Олександр Кульчицький, Віктор Тарасов
ЮК "Відшкодування"
VOTUM SA - OPIS DZIAŁALNOSCI
Інтерв'ю ЮК "Відшкодування" на Рівненському ТБ
Інтерв'ю ЮК "Відшкодування"
Коментар Голови Правління Votum S.A. до результатів діяльності Групи капіталу за 4 квартал 2018 року
Польський центр функціональної реабілітації VOTUM
Сім'я вимагатиме компенсації за чоловіка, який загинув на будівництві у Польщі
нагороди і сертифікати
НАШІ ПАРТНЕРИ
Відкриті вакансії
РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИК
КОНСУЛЬТАНТ КОМПАНІЇ ВІДДАЛЕНА РОБОТА
Наявність власного авто. Представник Юридичної Компанії Відшкодування – це особа, яка має право зустрічатись з клієнтами та пропонувати послуги від імені Компанії. Розмір доходів представника залежить від кількості угод, які будуть укладені з його допомогою. Як показує практика, робота представника може бути як основним видом діяльності особи, так і джерелом додаткового доходу. Представник, який зможе виконати ряд умов, стає Регіональним Керівником.
Відправити резюме
ЮРИСТ
ЮРИСТ КОМПАНІЇ м. ЛЬВІВ, м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, м. РІВНЕ, м. КИЇВ, м. ЖИТОМИР, м. ВІННИЦЯ, м. ЛУЦЬК, м. ЗАПОРІЖЖЯ, м. ОДЕСА
Юридична Компанія “Відшкодування” постійно формує резерв юристів у містах України, з метою представництва інтересів клієнтів компанії в судах та перед страховими компаніями. Вимоги: вища юридична освіта (магістр). Знання іноземної мови та наявність власного авто буде перевагою.
Відправити резюме