ЮК «Возмещение» отмечен наградой «Лидер отрасли 2019»

ЮК «Возмещение» отмечен наградой «Лидер отрасли 2019» 03 февраля 2020 г.

26 вересня 2019 року юридична компанія «Відшкодування» отримала престижну нагороду «Лідер галузі 2019» за значний внесок у державний бюджет, високі фінансові результати діяльності. Досягнення компанії відзначив Національний бізнес-рейтинг в Україні за результатами незалежного дослідження.
ЮК «Відшкодування» зайняла 1 місце серед суб’єктів господарювання Львівської області, а також отримала «золото» з-поміж компаній зі всієї України в номінації «Ділова активність». Такі результати оприлюднив Національний бізнес-рейтинг, проаналізувавши показники внеску 329 783 українських підприємств у державний бюджет.
Основна послуга цієї юридичної компанії — допомога потерпілим у ДТП та їхнім рідним в отриманні відшкодування за моральну та матеріальну шкоду внаслідок аварії.
ЮК «Відшкодування» працює в Україні впродовж 7 років і має своїх представників по всій країні. За цей час компанія встигла допомогти близько 5000 потерпілих у ДТП і на виробництві. Особливостями «Відшкодування» є професіоналізм, гуманне ставлення до клієнтів та інноваційність у вирішенні складних завдань. Запорукою свого успіху працівники компанії вважають націленість на максимально позитивний результат для людей, які до них звертаються по допомогу. Зокрема, це підтверджують відгуки й коментарі від клієнтів ЮК «Відшкодування».
Генеральний директор юридичної компанії «Відшкодування» Віктор Тарасов зазначив: «Нагорода «Лідер галузі 2019» є визнанням нашого успіху, наполегливої праці, чесності з державою та її громадянами. Дякую всій команді ЮК «Відшкодування» за загальну перемогу! Попри це, головним орієнтиром і стимулом компанії залишається прагнення надавати якісну юридичну допомогу людям, яких спіткало горе».
***
Національний бізнес-рейтинг в Україні вже 15 років аналізує роботу підприємств і відзначає нагородами тих, хто займає високі місця в галузевих рейтингах. Це — фінансово стійкі, сумлінні компанії, драйвери розвитку своїх галузей та економіки країни загалом.