Відгуки

Олена Антонюк

Мій чоловік внаслідок наїзду автомобіля отримав смертельні тілесні ушкодження. У березні 2018 р. до мене звернувся представник компанії "Відшкодування" у м. Луцьку з пропозицією укласти угоду. Я погодилася, хоча мала сумніви щодо ре Мій чоловік внаслідок наїзду автомобіля отримав смертельні тілесні ушкодження. У березні 2018 р. до мене звернувся представник компанії "Відшкодування" у м. Луцьку з пропозицією укласти угоду. Я погодилася, хоча мала сумніви щодо реальної можливості отримати відшкодування. Мала пропозиції щодо цього від інших. На початку серпня отримала кошти. Вдячна представнику Володимиру Потарському, юристам Юридичної компанії "Відшкодування" за оперативну і чітку роботу, без обману і передоплати.

Мар'яна Рафальська-Стащишин

Хочу висловити свою сердечну Подяку Всім працівникам юридичної компанії «Відшкодування» у м. Львів ,особливо Віктору Тарасову , зокрема за професіоналізм, розуміння ,співчуття та терпіння , а також швидкість відшкодування , у емоцій Хочу висловити свою сердечну Подяку Всім працівникам юридичної компанії «Відшкодування» у м. Львів ,особливо Віктору Тарасову , зокрема за професіоналізм, розуміння ,співчуття та терпіння , а також швидкість відшкодування , у емоційно нелегкий для нас час ..!

Мар'яна Волощук

Висловлюю щиру подяку всім працівникам Юридичної компанії "Відшкодування" ,адже завдяки їхній наполегливій та якісній праці отримала виплату від страхової компанії за нанесення матеріального та морального збитку внаслідок ДТП в яком Висловлюю щиру подяку всім працівникам Юридичної компанії "Відшкодування" ,адже завдяки їхній наполегливій та якісній праці отримала виплату від страхової компанії за нанесення матеріального та морального збитку внаслідок ДТП в якому загинув мій Батько.Виплата була здійснена оперативно та швидко. Працівники Юридичної компанії "Відшкодування" - команда досвідчених юристів ,адвокатів,та представників,які дійсно знають свою роботу і відповідально до неї ставляться. Особлива подяка представнику Ів.-Франківської області -Оліградському Володимиру Петровичу оскільки п.Володимир приклав чимало зусиль в цій справі. Щиро дякую! Бажаю працівникам Юридичної компанії "Вішкодування" успіхів та натхнення у подальшій роботі. З повагою Волощук Мар`яна.

Леся Сачко

Щиро хочу подякувати юридичній компанії за їхній професіоналізм.Та особливу подяку висловлюю Володимиру Оліградському.

Магдоліна Шимон

В 2017 г збила машина дочьку насмерть,ей было 34 лет,остался сын. внуку было 8 лет,теперь я воспитываю его. Хочу поблагодарить вас всех, колектив ЮРИДИЧЕСКОЙ КОМПАНИИ ВІДШОДУВАННЯ ДТП,,что вы мне и внуку помогли который остался сиро В 2017 г збила машина дочьку насмерть,ей было 34 лет,остался сын. внуку было 8 лет,теперь я воспитываю его. Хочу поблагодарить вас всех, колектив ЮРИДИЧЕСКОЙ КОМПАНИИ ВІДШОДУВАННЯ ДТП,,что вы мне и внуку помогли который остался сиротой. Извеняюсь за то,что во первых не хотела вам доверять, потому что на сегодняшнее время не очень можно доверять комуто. Со словами не могу вам выразить вашу доброту,честь,вашей роботе. Спасибо за сочувствие ко мне. ПИСАЛА БЫ ДОЛГО И ДОЛГО,Я ТОЛЬКО ВАМ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРНА,,,Ни когда никому,не желаю такую боль,,но если у вас случился нестчасный случай ДТП, проситье помощь от ЮРИДИЧЕСКОй КОМПАНИИ ВІДШКОДУВАНЯ ДТП,, НЕ ПОЖАЛЕЕТЬ,,,БЛАГОДАРЮ ВАС ЗА ВСЁ,,,

Іванка Василинчук

Дуже вдячна за допомогу. Відшкодування справді виплатили і в досить короткий час, спочатку смнівалась,але тепер не жалію що звернулась.

Марта Вавринюк

Щиро хочу подякувати юридичній компанії.За професійну швидку роботу.Особлива подяка Volodymyr Oligradskyy.ВІН Достойний працівник.Зробив свою роботу досить швидко надійно та чесно.Таких працівників побільше.БАЖАЮ Вам у свої роботі у Щиро хочу подякувати юридичній компанії.За професійну швидку роботу.Особлива подяка Volodymyr Oligradskyy.ВІН Достойний працівник.Зробив свою роботу досить швидко надійно та чесно.Таких працівників побільше.БАЖАЮ Вам у свої роботі удачі натхнення та ТЕРПІННЯ.ЩИРО ДЯКУЮ...

Зоряна Кондратів

Щиро хочу подякувати юридичній компанії за професійну швидку роботу.Та особливу подяку висловлюю Володимиру Оліградському.

ще відгуки
залишити відгук