Відгуки

Хочу щиро подякувати "Юридичній компанії" за відшкодування.

Богдан Костишин

Хочу подякувати юридичній компанії "Відшкодування" в особі Оліградському Володимиру Петровичу за консультацію та допомогу отримання фінансової допомоги бабусі з приводу передчасної загибелі її сина, а мого дядька в ДТП. Ви робити ва Хочу подякувати юридичній компанії "Відшкодування" в особі Оліградському Володимиру Петровичу за консультацію та допомогу отримання фінансової допомоги бабусі з приводу передчасної загибелі її сина, а мого дядька в ДТП. Ви робити важливу роботу допомагаючи людям, хай Бог Вас благословляє на многая літа!!!

Леся Рибак

Висловлюємо щиру подяку всім працівникам Юридичної компанії "Відшкодування", а особлива подяка представнику Івано-Франківської області - Оліградському Володимиру Петровичу, який приклав чимало зусиль в цій справі. Завдяки його напол Висловлюємо щиру подяку всім працівникам Юридичної компанії "Відшкодування", а особлива подяка представнику Івано-Франківської області - Оліградському Володимиру Петровичу, який приклав чимало зусиль в цій справі. Завдяки його наполегливій та якісній праці, ми отримала виплату від страхової компанії за нанесення матеріальних та моральних збитку внаслідок ДТП. Працівники Юридичної компанії "Відшкодування" - команда досвідчених юристів, адвокатів, та представників, які дійсно знають свою роботу і відповідально до неї ставляться. Щиро дякуємо! Бажаю працівникам Юридичної компанії "Відшкодування" успіхів та натхнення у подальшій роботі.

Олена Антонюк

Мій чоловік внаслідок наїзду автомобіля отримав смертельні тілесні ушкодження. У березні 2018 р. до мене звернувся представник компанії "Відшкодування" у м. Луцьку з пропозицією укласти угоду. Я погодилася, хоча мала сумніви щодо ре Мій чоловік внаслідок наїзду автомобіля отримав смертельні тілесні ушкодження. У березні 2018 р. до мене звернувся представник компанії "Відшкодування" у м. Луцьку з пропозицією укласти угоду. Я погодилася, хоча мала сумніви щодо реальної можливості отримати відшкодування. Мала пропозиції щодо цього від інших. На початку серпня отримала кошти. Вдячна представнику Володимиру Потарському, юристам Юридичної компанії "Відшкодування" за оперативну і чітку роботу, без обману і передоплати.

Світлана Мельничук

Сердечно вдячна юридичній компанії "Відшкодування" за розуміння і клопітку працю. А особисто хочу подякувати Оліградському Володимиру Петровичу, що зумів переконливо довести, що тут дійсно можна отримати допомогу. Сказати відкрито, Сердечно вдячна юридичній компанії "Відшкодування" за розуміння і клопітку працю. А особисто хочу подякувати Оліградському Володимиру Петровичу, що зумів переконливо довести, що тут дійсно можна отримати допомогу. Сказати відкрито, не дуже то і вірилося. Відшкодування отримала. А ці кошти для мене диво-дивнеє. Працівники компанії дуже чуйні, хороші люди, з якими приємно спілкуватися. В тому числі з панянкою Чорній Вікторією, дуже мила і приємна дівчина. Бажаю Вам всім, щоб ваше серце не знало втоми, щоб у вас завжди все було добре і щоб завжди Вам легко працювалося, ну ,а здоров'я, лише додавалося!!!

Наталя Бережанська

Хочу щиро подякувати Юридичній компанії "Відшкодування", зокрема Оліградському В.П., що допомогли і посприяли відшкодувати кошти моєму батькові після ДТП. Велике спасибі за порядність і професіоналізм компанії.

Микола Гаскевич

Юридичну компанію «Відшкодування» та правну канцелярію "Вотум" я знаю вже декілька років. За цей період в мене жоднього разу не було підстав сумніватися в їх порядності. Їхня робота прозора, на високому професійному рівні. Працівник Юридичну компанію «Відшкодування» та правну канцелярію "Вотум" я знаю вже декілька років. За цей період в мене жоднього разу не було підстав сумніватися в їх порядності. Їхня робота прозора, на високому професійному рівні. Працівники компанії, з якими мені довелось працювати, а саме: пан Віктор Тарасов, пан Ігор Штаба завжди компетентно нам допомагали. За це я їм дуже вдячний...

Магдоліна Шимон

В 2017 г збила машина дочьку насмерть,ей было 34 лет,остался сын. внуку было 8 лет,теперь я воспитываю его. Хочу поблагодарить вас всех, колектив ЮРИДИЧЕСКОЙ КОМПАНИИ ВІДШОДУВАННЯ ДТП,,что вы мне и внуку помогли который остался сиро В 2017 г збила машина дочьку насмерть,ей было 34 лет,остался сын. внуку было 8 лет,теперь я воспитываю его. Хочу поблагодарить вас всех, колектив ЮРИДИЧЕСКОЙ КОМПАНИИ ВІДШОДУВАННЯ ДТП,,что вы мне и внуку помогли который остался сиротой. Извеняюсь за то,что во первых не хотела вам доверять, потому что на сегодняшнее время не очень можно доверять комуто. Со словами не могу вам выразить вашу доброту,честь,вашей роботе. Спасибо за сочувствие ко мне. ПИСАЛА БЫ ДОЛГО И ДОЛГО,Я ТОЛЬКО ВАМ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРНА,,,Ни когда никому,не желаю такую боль,,но если у вас случился нестчасный случай ДТП, проситье помощь от ЮРИДИЧЕСКОй КОМПАНИИ ВІДШКОДУВАНЯ ДТП,, НЕ ПОЖАЛЕЕТЬ,,,БЛАГОДАРЮ ВАС ЗА ВСЁ,,,

ще відгуки
залишити відгук