Відгуки

Христина Зварич (Комарова)

Я скористалася послугами цієї компанії. Дуже задоволена. Вдячна Володимиру Оліградському, а також юристові Лілії Москалюк. Вдячна Вам за своєчасну співпрацю, бажаю Вам процвітання та кар'єрного росту !!!!

Іра Ванджура

Щиро дякую Юридичній компанії "Відшкодування", а особливо Олігарському Володимиру Петровичу. Вони дійсно допомагають людям у важких подіях, вірте в них і довіряйте їм, нехай всіх Вас Бог оберігає. Дякую всіх благ.

Волкова Тетяна

Хочу висловити вдячність співробітникам компанії "Відшкодування" за професіоналізм,чуйність і небайдужість до чужих проблем. Бажаю всім здоров'я,добробуту,особистого щастя. Особливо хочу подякувати Вікторії Фесенко та Вікторії Чорні Хочу висловити вдячність співробітникам компанії "Відшкодування" за професіоналізм,чуйність і небайдужість до чужих проблем. Бажаю всім здоров'я,добробуту,особистого щастя. Особливо хочу подякувати Вікторії Фесенко та Вікторії Чорній. З повагою,Т.Волкова.

Любчук Оксана

Хочу подякувати Юридичній компанії "Відшкодування" за виконану роботу, особливо Володимиру Арсентійовичу Потарському. Він дійсно фахівець своєї справи і завжди готовий вислухати, порадити і звісно допомогти. Щиро дякую Вам та успіх Хочу подякувати Юридичній компанії "Відшкодування" за виконану роботу, особливо Володимиру Арсентійовичу Потарському. Він дійсно фахівець своєї справи і завжди готовий вислухати, порадити і звісно допомогти. Щиро дякую Вам та успіхів у Вашій корисній роботі.

Богдан Костишин

Щиро хочу подякувати працівникам юридчної компанії "Відшкодування" в особі Олігарського Володимира Петровича та Лілії за надану професійну допомогу під час загибелі мого родича в ДТП. Хай Бог вам і надалі допомагає приносити людям ч Щиро хочу подякувати працівникам юридчної компанії "Відшкодування" в особі Олігарського Володимира Петровича та Лілії за надану професійну допомогу під час загибелі мого родича в ДТП. Хай Бог вам і надалі допомагає приносити людям частинку добра у важкі хвилини життя! Дякую!

Пилип'як Наталія

Хочу висловити велику подяку цій компанії, а особливо Тарасову Віктору Генадійовичу і Ігореві Штабі за їхню сумлінну працю, за їхню щирість , доброзичливість до людей. Завдяки цим людям я отримала виплату від страхової компанії. Всі Хочу висловити велику подяку цій компанії, а особливо Тарасову Віктору Генадійовичу і Ігореві Штабі за їхню сумлінну працю, за їхню щирість , доброзичливість до людей. Завдяки цим людям я отримала виплату від страхової компанії. Всі хто працює там вони професіонали своєї справи , повністю віддаються роботі . Бажаю процвітання вашій компанії , нехай Господь Бог тримає всіх вас під своєю опікою , здоров'я всі Вам і Вашим сім'ям . Ще раз велике дякую цим двом людям .

Оксана Слободянюк

Хочу щиро подякувати ЮК "Відшкодування" за виконану роботу, а особливо Теліженко Ірині Геннадіївні, за тісну співпрацю, яка завжди готова вислухати, надати професійну пораду та оперативно вирішити нагальні питання. Компанії бажаю з Хочу щиро подякувати ЮК "Відшкодування" за виконану роботу, а особливо Теліженко Ірині Геннадіївні, за тісну співпрацю, яка завжди готова вислухати, надати професійну пораду та оперативно вирішити нагальні питання. Компанії бажаю злагоди та процвітання.

Іванка Фединишин

Я скористалася послугами Юридичної компанії "Відшкодування", дуже задоволена роботою . тут працюють фахівці своєї справи!!!

ще відгуки
залишити відгук