Відгуки

Григор'єва Тетяна

Спасибі "ЮК "Відшкодування" за допомогу в оформленні документів. Особливо дякую Фесенко Вікторії Олександрівні.Чесно кажучи результат здивував. Моя сім'я і навіть я зокрема думали що це обман, в нашому житті ми звикли не довіряти лю Спасибі "ЮК "Відшкодування" за допомогу в оформленні документів. Особливо дякую Фесенко Вікторії Олександрівні.Чесно кажучи результат здивував. Моя сім'я і навіть я зокрема думали що це обман, в нашому житті ми звикли не довіряти людям, але Вікторія Олександрівна нас переконала у зворотному за що їй величезне спасибі !!!

Чіпка Ірина Юріївна

Щиросердно дякую!

Царук Тетяна

В 2019 році в м. Житомирі на пішохідному переході водій легковика збив мого батька. Він отримав тяжкі тілесні ушкодження, як наслідок - довгі місяці в лікарні. Страхова компанія винуватця ДТП постійно знаходила відмовки, щоб не відш В 2019 році в м. Житомирі на пішохідному переході водій легковика збив мого батька. Він отримав тяжкі тілесні ушкодження, як наслідок - довгі місяці в лікарні. Страхова компанія винуватця ДТП постійно знаходила відмовки, щоб не відшкодовувати витрати на лікування. Мені порадили звернутись до ЮК "Відшкодування", про що я зараз зовсім не шкодую. Вже в липні цього року ми вже отримали виплати від страхової компанії. Я хочу щиро подякувати Петруку Генадію Володимировичу за оперативність, порядність, компетентність. Він та команда юристів ЮК "Відшкдування" професіонали своєї справи та допомагають людям у важкий для них час. Дякую!!!

Тетяна Томашук

Як мама сина, батько якого був учасником АТО і трагічно загинув в Польщі на будівництві, хочу висловити подяку юридичній компанії "Відшкодування", юристам польської компанії "VOTUM" SA. А особливо ми вдячні за підтримку, поради, лю Як мама сина, батько якого був учасником АТО і трагічно загинув в Польщі на будівництві, хочу висловити подяку юридичній компанії "Відшкодування", юристам польської компанії "VOTUM" SA. А особливо ми вдячні за підтримку, поради, людську порядність, представнику компанії "Відшкодування", Потарському Володимиру. Чесно кажучи сумніви мали місце, чужа країна, кому до нас діло, хто що доведе... Але завдяки спільним зусиллям все вийшло. Сину батька не повернеш. Але як студенту фінансова підтримка не завадить. Тож ще раз вам усім моє щире материнське дякую! Успіхів і процвітання вам!

Світлана

Щиро дякую працівникам ЮК "Відшкодування" ,а саме Лілії Ігорівні за надану професійну допомогу під час загибелі мого мужа в ДТП. Хай завжди Вам вистачає доброго серця приносити людям частину тепла у важкі хвилини життя! Дякую!!!

СВЄТА СТЕЦЮК

Щиро дякую ЮК"Відшкодування", а саме велика подяка Оліградському Володимиру Петровичу та юристам Лілії , Аліні. Дай Вам Бог щастя, здоров"я та Божого благословення .

Паньків Олександра

Дякую за співпрацю. Особлива подяка Володимиру Оліградському та Анастасин Уляні. Відповідально, професійно, чесно!

Юлія

Я і моя сім"я хочемо виразити подяку компанії " Відшкодування ", а саме Потарському Володимиру Арсентійовичу. За їхню допомогу, чесність та доброту. Нехай біда обходить Вас.

ще відгуки
залишити відгук