Відгуки

Клиса Іванна Іванівна

Щиро дякую Оліградському Володимиру Петровичу та Галімурка Петру за чудову та оперативну працю!

Шовкопляс Світлана

Хочу щиро подякувати за надану нам допомогу ЮК "Відшкодування", а саме : Оліградському Володимиру Петровичу та помічнику адвоката компанії Лях Христині Василівна за їхню працю та допомогу людям. Процвітання Вашій компанії і Хочу щиро подякувати за надану нам допомогу ЮК "Відшкодування", а саме : Оліградському Володимиру Петровичу та помічнику адвоката компанії Лях Христині Василівна за їхню працю та допомогу людям. Процвітання Вашій компанії і Божого благословення !

Гураль Інеса

Не знаю з чого почати. Свій відгук хочу адресувати тим, хто зневірився, але не втратив надії. Дуже складне і жорстоке сьогодення, в житті людей бувають такі ситуації, що іноді, здається, земля йде з-під ніг і розверзається перед тоб Не знаю з чого почати. Свій відгук хочу адресувати тим, хто зневірився, але не втратив надії. Дуже складне і жорстоке сьогодення, в житті людей бувають такі ситуації, що іноді, здається, земля йде з-під ніг і розверзається перед тобою. А ще кажуть, що біда одна не ходить. Так сталося і в моєму житті. Народилася травмована дочка, інвалід l групи, потім на робочому місці трагічно загинула моя мама, далі важкий перелом ноги, який привів до тривалої непрацездатності. Думала, що на цьому чорні дні мого буття закінчаться. Але ні , в ДТП отримав важкі, несумісні з життям травми, мій батько. Обласна клінічна лікарня, кома, трепанація черепа, і батько помер, не приходячи до тями. Я залишилася одна з хворою дитиною. Одного дня дивний дзвінок вивів мене зі стану заціпеніння "Ми хочемо Вам допомогти". "Чергова брехня" подумала я, але все ж вхопилася за соломинку Справа тягнулася більше року і ось я отримала страхове відшкодування. Звичайно, кошти не повернуть близького і рідну людину, але я повірила, що в цьому житті не все так безнадійно. Бездоганна і копітка робота колективу юридичної компанії "Відшкодування", яка працює під безпосереднім керівництвом польської компанії "VOTUM", дала позитивний результат. Хочу висловити подяку колишньому керівнику ЮК "Відшкодування" Віктору Тарасову, нинішньому керівнику Олександру Кульчицького, який прийняв справи і кардинально змінив тактику роботи, пані Христині, яка була постійно на зв'язку і вводила в курс всіх подій . Але особливе враження на мене справив регіональний керівник в Iвано-Франківській області Оліградський Володимир Петрович -колишній працівник органів внутрішніх справ, чудовий юрист, профі, психолог, відмінний фахівець, толерантна людина, витримана в своїх думках і поглядах. Саме завдяки йому я повірила, і не помилилася. А ще я думаю, що він - просто порядна людина! І цей фактор я б поставила на перше місце. Якщо Ви потрапили в складну ситуацію, пов'язану з дорожньо транспортними пригодами, моя Вам порада , зверніться за безкоштовною консультацією в ЮК "Відшкодування".

Приймак Світлана

У 2019 році у ДТП загинула моя сестра. Мої племінники отримали кошти від страхової компанії "ЮК" Відшкодування. Щиро дякую за допомогу в оформленні документів, а саме Оліградському Володимиру Петровичу та юристу Христині за їхню пр У 2019 році у ДТП загинула моя сестра. Мої племінники отримали кошти від страхової компанії "ЮК" Відшкодування. Щиро дякую за допомогу в оформленні документів, а саме Оліградському Володимиру Петровичу та юристу Христині за їхню працю та допомогу людям, які не знають своїх прав. Дякую !

Cолинська Марія

У нас ДТП було в 2016році, а тепер я получила з допомогою ЮК" Відшкодування" свої кошти від страхової компанії. Цій компанії можете довіряти повністю, тому що ЮК"Відшкодування" ніяких коштів на перед не бере ,так що кожен з вас нічо У нас ДТП було в 2016році, а тепер я получила з допомогою ЮК" Відшкодування" свої кошти від страхової компанії. Цій компанії можете довіряти повністю, тому що ЮК"Відшкодування" ніяких коштів на перед не бере ,так що кожен з вас нічого не втрачаєте. Я вдячна Оліградському Володимиру Петровичу і юристам Лілії, Христині та Аліні за їхню співпрацю, які мені допомогли у моєму відшкодуванні. Дякую!

Чіпка Ірина Юріївна

Щиросердно вдячна львівській ЮК "Відшкодування за професіоналізм і відповідальність.Приємно відчувати їхню турботу і підтримку моїй родині,котра пережила несподівану трагедію.Окреме спасибі Оліградському Володимиру Петровичу і пані Щиросердно вдячна львівській ЮК "Відшкодування за професіоналізм і відповідальність.Приємно відчувати їхню турботу і підтримку моїй родині,котра пережила несподівану трагедію.Окреме спасибі Оліградському Володимиру Петровичу і пані Лілії за їхню любов до своєї роботи та клієнтів,саме вони допомогли мені не втратити надію і отримати так необхідні кошти для моєї родини.Щиро Вам вдячна ,Божої Вам Ласки.

Вакулінська Надія Іванівна

Мій брат Колос Василь Іванович якого збила машина в Києві 25 жовтня 2019 року. Ми від всієї сім’ї хочемо подякувати Поліщук Аллі та її помічниці Христині за їхню роботу. Якщо чесно були сумніви і навіть побоювання але я з братом Віт Мій брат Колос Василь Іванович якого збила машина в Києві 25 жовтня 2019 року. Ми від всієї сім’ї хочемо подякувати Поліщук Аллі та її помічниці Христині за їхню роботу. Якщо чесно були сумніви і навіть побоювання але я з братом Віталієм все-таки вирішили дати шанс .Про те що буде виплата ми чесно кажучи не дуже то і вірили , але Поліщук Алла та її помічники ( велика вам подяка) цього все-таки добились і вже 28 жовтня 2020 року нам зателефонували що є виплата від страхової компанії . Тепер сміливо можу сказати що люди не бійтесь звертатись в ЮК «Відшкодування» там працюють професіонали . Дуже вам дякуємо і побільше вам вдячних клієнтів та всім здоров’я та злагоди

Полячик Руслана

Хочу висловити свою подяку"ЮК"Відшкодування", а особливо подякувати Володимиру Оліградському за відповідальну і професійну роботу.

ще відгуки
залишити відгук