Відгуки

Натали Липка

Хочу подякувати Юридичній компанії " Відшкодування" за виконану роботу. Вони дійсно не залишають людей у скрутній ситуації і завжди готові допомогти. Щиро дякую Вам за співпрацю.

Черкавська Наталія Олексіївна

Хочу подякувати Юридичні Компанії "Відшкодування" за бездоганно виконану роботу, вони дійсно не залишають людей у біді і небайдужі до чужого горя. Я дуже вдячна усім працівникам компанії ,щиро дякую за працю .

Khrystyna Berdiy

Хочу щиро подякувати Оліградському Володимиру Петровичу та всій команді "Відшкодування", які добросовісно та сердечно виконували свою роботу. За те, що допомогли мені та моїй сестрі коли ми втратили батька який загинув в ДТП, мораль Хочу щиро подякувати Оліградському Володимиру Петровичу та всій команді "Відшкодування", які добросовісно та сердечно виконували свою роботу. За те, що допомогли мені та моїй сестрі коли ми втратили батька який загинув в ДТП, морально та матеріально підтримати нас. Ми, діти в яких немає обох батьків, яких обманювали, та від яких приховували смерть батька, в нас опустилися руки та саме "Відшкодуваня" допомогли нам жити дальше. Дякую Вам, бажаю кар'єрного зросту та ще більше професіоналізму.

Магдалина Маньковська

Доброго вечора, шановна компаніє "Відшкодування"!!!.Наша сім'я від щирого серця хоче Вас привітати з наступаючим Христовим Воскресінням! Безмежно вдячні Вам за вашу допомогу та підтримку, також окрема подяка пану Віктору Тарасову. В Доброго вечора, шановна компаніє "Відшкодування"!!!.Наша сім'я від щирого серця хоче Вас привітати з наступаючим Христовим Воскресінням! Безмежно вдячні Вам за вашу допомогу та підтримку, також окрема подяка пану Віктору Тарасову. Ви однозначно професіонали своєї справи. Бажаємо і надалі Вашій компанії процвітання, здобутків на вашій професійній ниві, та вдячних клієнтів. Ще раз дякуємо!!! 😊

Марія Арабчук

Наша сім"я щиро вдячна юридичній компанії "Відшкодування," за вашу допомогу та пітримку . Зокрема Оліградському Володимиру Петровичу. Ви професіонали свого діла. Ще раз велике дякую ) Ваша компанія варта великої поваги!!!

Галина Дзундза

Дякую компанії "Відшкодування" за підтримку, коли в мою сім'ю прийшло горе. Дякую Володимиру Оліградському за співпрацю і розуміння.

Фільварків Тетяна

Коли в родину приходить горе, здається під ногами провалюється земля. Очі постійно заливають сльози. Душа настільки болить, що зовсім не сприймаються співчуття. У голові тільки одне- чому це сталося у моїй сім'ї. Коли до мене зверн Коли в родину приходить горе, здається під ногами провалюється земля. Очі постійно заливають сльози. Душа настільки болить, що зовсім не сприймаються співчуття. У голові тільки одне- чому це сталося у моїй сім'ї. Коли до мене звернулася юридична компанія "Відшкодування", а саме Володимир Оліградський, з допомогою, я зразу таки відкинула руку допомоги. Здавалось що якісь аферисти. Не вірилось, що в наш час може бути якась компанія яка хоче реально допомогти перенести біль втрати. Але з плином часу почала моніторити людей, які пишуть тут відгуки. Я знайшла людину яка виявилася другом по фейсбуці одного з члена моєї родини. Перезвонила і вона підтвердила ,що юридична компанія "Відшкодування" реально допомагає потерпілим у ДТП. Тоді ми вже впевнено зустрілися з Володимиром Оліградським і обговорили всі питання. Від мого імені і всієї моєї сім'ї щиро дякуємо Вам ,Володимире Оліградський і працівникам юридичної компанії "Відшкодування" за надану підтримку! Бажаю Вам здоров'я і наснаги допомагати людям, в яких доля забрала найдорожче, члена родини в ДТП. А людям, які перенесли біль втрати в ДТП, раджу не відкидати руку допомоги Володимира Оліградського та юридичної компанії " Відшкодування". Повірте і самі переконаєтесь в цьому!!! Ще раз щиро дякую Вам Володимире Оліградський та юридичній компанії "Відшкодування"!!!!

Люба Качурак

Щиро дякую юридичній компаніі за допомогу. Спершу виникли думки недовіри, але вирішила ризикнути. Я була надзвичайно здивована компетентністю та людяністю співробітників, а саме Оліградським Володимиром. З його допомогою отримали ма Щиро дякую юридичній компаніі за допомогу. Спершу виникли думки недовіри, але вирішила ризикнути. Я була надзвичайно здивована компетентністю та людяністю співробітників, а саме Оліградським Володимиром. З його допомогою отримали матеріальне відшкодування у двох випадках ДТП. Велике спасибі! П.С. Потрібно більше довіряти людям.

ще відгуки
залишити відгук