Відгуки

Галина Лейбюк

Хочу щиро подякувати, Юридичній Компанії "Відшкодування", а особливо відмітити представника Володимира Оліградського та юриста Уляну Лазор, які дуже допомогли моїй сім'ї. Мій син два роки тому попав в страшне ДТП, в якому позбувся Хочу щиро подякувати, Юридичній Компанії "Відшкодування", а особливо відмітити представника Володимира Оліградського та юриста Уляну Лазор, які дуже допомогли моїй сім'ї. Мій син два роки тому попав в страшне ДТП, в якому позбувся лівої ноги, він переніс чимало операцій, на які пішло багато коштів. Ваша команда дуже допомогла у поверненні певної суми, за що ми Вам дуже вдячні. Нехай Вас Бог благословить!

Кушецька Наталія

ЮК "Відшкодування" справді компанія, якій можна довіряти. Тут працюють справжні професіонали. Окрема подяка регіональному керівнику Оліградському Володимирові, керівнику ЮВ Макух Аліні та юрисконсульту Хововчак Ксенії.

Клиса Іванна Іванівна

Щиро дякую Оліградському Володимиру Петровичу та Галімурка Петру за чудову та оперативну працю!

Шовкопляс Світлана

Хочу щиро подякувати за надану нам допомогу ЮК "Відшкодування", а саме : Оліградському Володимиру Петровичу та помічнику адвоката компанії Лях Христині Василівна за їхню працю та допомогу людям. Процвітання Вашій компанії і Хочу щиро подякувати за надану нам допомогу ЮК "Відшкодування", а саме : Оліградському Володимиру Петровичу та помічнику адвоката компанії Лях Христині Василівна за їхню працю та допомогу людям. Процвітання Вашій компанії і Божого благословення !

Ігор Савчук

28.09.2020 року потрапив у ДТП. Хочу щиро подякувати працівникам юридичної компанії "Відшкодування", особливо Оліградському Володимиру Петровичу та помічнику адвоката компанії Лях Христині Василівні за їхню добросовісну співпрацю та 28.09.2020 року потрапив у ДТП. Хочу щиро подякувати працівникам юридичної компанії "Відшкодування", особливо Оліградському Володимиру Петровичу та помічнику адвоката компанії Лях Христині Василівні за їхню добросовісну співпрацю та щирі співчуття, підтримку, розуміння і високий професіоналізм.

Костриба Олена

У нас було ДТП 28.09.2020 року. Тепер я отримала з допомогою ЮК " Відшкодування " свої кошти від страхової компанії. Цій компанії можете довіряти повністю, тому що : Нам пощастило мати такого регіонального керівника Оліградського В У нас було ДТП 28.09.2020 року. Тепер я отримала з допомогою ЮК " Відшкодування " свої кошти від страхової компанії. Цій компанії можете довіряти повністю, тому що : Нам пощастило мати такого регіонального керівника Оліградського Володимира Петровича та помічника адвоката Христини Василівни Лях і Генерального директора Кульчицького Олександра Сергійовича. Що вони завжди ввічливо вислухають, та стараються допомагати багатьом людям. Нехай вам повернеться сторицею все те добро, що ви зробили для нас. Нехай вам Бог допомагає на життєвій стежині, надає сил та енергії в подальшому на нові звершення. Ми не могли повірити, що на світі є такі добрі люди. Висловлюємо слова вдячності за допомогу ЮК " Відшкодування ". З повагою та вдячністю : від Костриби Олени та її родини с. Малятинці!

Cолинська Марія

У нас ДТП було в 2016році, а тепер я получила з допомогою ЮК" Відшкодування" свої кошти від страхової компанії. Цій компанії можете довіряти повністю, тому що ЮК"Відшкодування" ніяких коштів на перед не бере ,так що кожен з вас нічо У нас ДТП було в 2016році, а тепер я получила з допомогою ЮК" Відшкодування" свої кошти від страхової компанії. Цій компанії можете довіряти повністю, тому що ЮК"Відшкодування" ніяких коштів на перед не бере ,так що кожен з вас нічого не втрачаєте. Я вдячна Оліградському Володимиру Петровичу і юристам Лілії, Христині та Аліні за їхню співпрацю, які мені допомогли у моєму відшкодуванні. Дякую!

Чіпка Ірина Юріївна

Щиросердно вдячна львівській ЮК "Відшкодування за професіоналізм і відповідальність.Приємно відчувати їхню турботу і підтримку моїй родині,котра пережила несподівану трагедію.Окреме спасибі Оліградському Володимиру Петровичу і пані Щиросердно вдячна львівській ЮК "Відшкодування за професіоналізм і відповідальність.Приємно відчувати їхню турботу і підтримку моїй родині,котра пережила несподівану трагедію.Окреме спасибі Оліградському Володимиру Петровичу і пані Лілії за їхню любов до своєї роботи та клієнтів,саме вони допомогли мені не втратити надію і отримати так необхідні кошти для моєї родини.Щиро Вам вдячна ,Божої Вам Ласки.

ще відгуки
залишити відгук