Відгуки

СВЄТА СТЕЦЮК

Щиро дякую ЮК"Відшкодування", а саме велика подяка Оліградському Володимиру Петровичу та юристам Лілії , Аліні. Дай Вам Бог щастя, здоров"я та Божого благословення .

Паньків Олександра

Дякую за співпрацю. Особлива подяка Володимиру Оліградському та Анастасин Уляні. Відповідально, професійно, чесно!

Юлія

Я і моя сім"я хочемо виразити подяку компанії " Відшкодування ", а саме Потарському Володимиру Арсентійовичу. За їхню допомогу, чесність та доброту. Нехай біда обходить Вас.

Гуляєв Сергій

Я, Гуляєв Сергій і уся моя сім'я, хочемо виразити величезну вдячність, за оперативну і професійну роботу з клієнтами юридичної компанії «Відшкодування» . Я потерпілий в ДТП, отримав серйозні травми 1-го ступеня тяжкості, переніс без Я, Гуляєв Сергій і уся моя сім'я, хочемо виразити величезну вдячність, за оперативну і професійну роботу з клієнтами юридичної компанії «Відшкодування» . Я потерпілий в ДТП, отримав серйозні травми 1-го ступеня тяжкості, переніс безліч операцій і лікування , сім'я залишилася без коштів існування, потрібна довгострокова реабілітація, як "переселенця" з 2014г., винаймаємо житло. У такі моменти засобів на лікування завжди не вистачає, у боротьбі за життя ми шукали різні засоби захисту своїх прав. Недовіра до судової системи спричинила ще більший стрес і безпорадність . У цей момент мені порадили звернутися в ЮК«Відшкодування». Компания оперативно почала діяти. І ось , я , в цей складний час загального карантину отримав страхову виплату!!! Це величезний подарунок для усієї нашої сім'ї. Вам , Пане Володимире Оліградський, окрема вдячність за чуйність до людської біди, за плідну працю і таку важливу підтримку людей! Бажаю вашій юридичній компанії подальших успіхів, плідної діяльності і довгого процвітання, благополуччя, наснаги та здоров’я всім! Буду усім рекомендувати Вашу компанію, і тим, хто вірить, і тим, хто сумнівається!

Царук Тетяна

В 2019 році в м. Житомирі на пішохідному переході водій легковика збив мого батька. Він отримав тяжкі тілесні ушкодження, як наслідок - довгі місяці в лікарні. Страхова компанія винуватця ДТП постійно знаходила відмовки, щоб не відш В 2019 році в м. Житомирі на пішохідному переході водій легковика збив мого батька. Він отримав тяжкі тілесні ушкодження, як наслідок - довгі місяці в лікарні. Страхова компанія винуватця ДТП постійно знаходила відмовки, щоб не відшкодовувати витрати на лікування. Мені порадили звернутись до ЮК "Відшкодування", про що я зараз зовсім не шкодую. Вже в липні цього року ми вже отримали виплати від страхової компанії. Я хочу щиро подякувати Петруку Генадію Володимировичу за оперативність, порядність, компетентність. Він та команда юристів ЮК "Відшкдування" професіонали своєї справи та допомагають людям у важкий для них час. Дякую!!!

Тетяна Томашук

Як мама сина, батько якого був учасником АТО і трагічно загинув в Польщі на будівництві, хочу висловити подяку юридичній компанії "Відшкодування", юристам польської компанії "VOTUM" SA. А особливо ми вдячні за підтримку, поради, лю Як мама сина, батько якого був учасником АТО і трагічно загинув в Польщі на будівництві, хочу висловити подяку юридичній компанії "Відшкодування", юристам польської компанії "VOTUM" SA. А особливо ми вдячні за підтримку, поради, людську порядність, представнику компанії "Відшкодування", Потарському Володимиру. Чесно кажучи сумніви мали місце, чужа країна, кому до нас діло, хто що доведе... Але завдяки спільним зусиллям все вийшло. Сину батька не повернеш. Але як студенту фінансова підтримка не завадить. Тож ще раз вам усім моє щире материнське дякую! Успіхів і процвітання вам!

Салівонова Тетяна

В ДТП потрапив мій чоловік і отримав дуже тяжкі травми. Юридична компанія "Відшкодування" допомогла у вирішенні питань з відшкодування. Я вже отримала кошти і моє завтра є спокійним. Дуже вдячна Інні Отупор за підтримку і допомогу. В ДТП потрапив мій чоловік і отримав дуже тяжкі травми. Юридична компанія "Відшкодування" допомогла у вирішенні питань з відшкодування. Я вже отримала кошти і моє завтра є спокійним. Дуже вдячна Інні Отупор за підтримку і допомогу. Щиро Вам дякую!

Анастасія Луць

01.06.18 Волинська обл Старовижівський р-н йшла додому і збив мене мотоциклом хлопець. Було декілька переломів в тазі і зателефонували мені з Юридичної компанії "Відшкодування", я відразу не повірила, що існують такі компанії. Думал 01.06.18 Волинська обл Старовижівський р-н йшла додому і збив мене мотоциклом хлопець. Було декілька переломів в тазі і зателефонували мені з Юридичної компанії "Відшкодування", я відразу не повірила, що існують такі компанії. Думала лохотрон але ближче до суду вирішила ризикнути і все вийшло. Я вже отримала кошти. Дуже Дякую Лілі та Віктору за їхнє терпіння та допомогу. Хай береже Вас Бог.

ще відгуки
залишити відгук