Відгуки

Надія Герасименко

В нашій сім'ї сталося велике горе - трагічно загинув чоловік. Велике спасибі Юридичній компанії "Відшкодування" особливо Тарасову Віктору Геннадійовичу та пані Вікторії за їх допомогу, людяність, чесність, доброту. Нехай Вас біда об В нашій сім'ї сталося велике горе - трагічно загинув чоловік. Велике спасибі Юридичній компанії "Відшкодування" особливо Тарасову Віктору Геннадійовичу та пані Вікторії за їх допомогу, людяність, чесність, доброту. Нехай Вас біда обходить стороною. Здоров'я Вам, успіхів у роботі і всього найкращого. Довіряйте компанії "Відшкодування".

Марина Кузнецова

Велике спасибі особисто Тарасову Віктору Геннадійовичу та його колективу юристів, які охоче спілкувалися з нами і допомогли отримати страховку для повторної операції після ДТП, що сталася зі мною 23 грудня 2017 року.

Христина Зварич (Комарова)

Я скористалася послугами цієї компанії. Дуже задоволена. Вдячна Володимиру Оліградському, а також юристові Лілії Москалюк. Вдячна Вам за своєчасну співпрацю, бажаю Вам процвітання та кар'єрного росту !!!!

Іра Ванджура

Щиро дякую Юридичній компанії "Відшкодування", а особливо Олігарському Володимиру Петровичу. Вони дійсно допомагають людям у важких подіях, вірте в них і довіряйте їм, нехай всіх Вас Бог оберігає. Дякую всіх благ.

Іра Логажевська

Ми щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!!! Хочемо подякувати Вам за вашу підтримку, допомогу, за те що допомагаєте людям, які постраждали в ДТП. Від нашої родини висловлюємо щиру подяку керівнику Володимиру Петровичу Ми щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!!! Хочемо подякувати Вам за вашу підтримку, допомогу, за те що допомагаєте людям, які постраждали в ДТП. Від нашої родини висловлюємо щиру подяку керівнику Володимиру Петровичу Оліградському та юридичному відділу компанії "Відшкодування" за ту допомогу, яку ми отримали. Велике Вам спасибі !!!! Всіх Благ !!!!

Leo Ingener

22.07.19 потрапив в ДТП. В результаті отримав перелом бедрової кістки. Представники компанії запропонували допомогу у вирішенні питань з відшкодування збитків щодо страхової компанії. За що їм вдячний. Завдяки таким діям вважаєш себ 22.07.19 потрапив в ДТП. В результаті отримав перелом бедрової кістки. Представники компанії запропонували допомогу у вирішенні питань з відшкодування збитків щодо страхової компанії. За що їм вдячний. Завдяки таким діям вважаєш себе не кинутим на призволяще, створюються перші кроки до побудови України як європейської держави, де права людини не на останньому місці.

Богдан Костишин

Щиро хочу подякувати працівникам юридчної компанії "Відшкодування" в особі Олігарського Володимира Петровича та Лілії за надану професійну допомогу під час загибелі мого родича в ДТП. Хай Бог вам і надалі допомагає приносити людям ч Щиро хочу подякувати працівникам юридчної компанії "Відшкодування" в особі Олігарського Володимира Петровича та Лілії за надану професійну допомогу під час загибелі мого родича в ДТП. Хай Бог вам і надалі допомагає приносити людям частинку добра у важкі хвилини життя! Дякую!

Пилип'як Наталія

Хочу висловити велику подяку цій компанії, а особливо Тарасову Віктору Генадійовичу і Ігореві Штабі за їхню сумлінну працю, за їхню щирість , доброзичливість до людей. Завдяки цим людям я отримала виплату від страхової компанії. Всі Хочу висловити велику подяку цій компанії, а особливо Тарасову Віктору Генадійовичу і Ігореві Штабі за їхню сумлінну працю, за їхню щирість , доброзичливість до людей. Завдяки цим людям я отримала виплату від страхової компанії. Всі хто працює там вони професіонали своєї справи , повністю віддаються роботі . Бажаю процвітання вашій компанії , нехай Господь Бог тримає всіх вас під своєю опікою , здоров'я всі Вам і Вашим сім'ям . Ще раз велике дякую цим двом людям .

ще відгуки
залишити відгук