Порядок розслідування нещасного випадку на виробництві
Коли нещасний випадок, гостре професійне захворювання (отруєння) визнаються пов’язаними з виробництвом
Чек-лист при нещасному випадку на виробництві
Що робити якщо страхова затримує виплату страхового відшкодування?
Загальні положення про відшкодування моральної шкоди
Відшкодування витрат на поховання
Страховика позбавили ліцензії - що робити?
Відшкодування при ДТП при наявності двох полісів страхування
Інвалідність внаслідок ДТП: порядок оформлення та розмір відшкодування
Відшкодування шкоди з урахуванням вини потерпілого
Відшкодування внаслідок ДТП за кордоном
Відшкодування шкоди у зв‘язку із пошкодженням транспортного засобу
Порядок отримання страхового відшкодування
Отримання відшкодування від винуватця ДТП шляхом цивільного позову
Цивільний позов - вимога потерпілого або юридичної особи відшкодувати матеріальні збитки та/або моральну шкоду, що заподіяні злочином, яка розглядається судом у кримінальному судочинстві. Сьогодні ми поділимось з вами інформацією про особливості відшкодування шкоди, отриманої внаслідок ДТП, шляхом цивільного позову.
Що робити при ДТП?
ДТП - подія, що сталася під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули, або поранені люди чи, завдані матеріальні збитки. Як усім відомо, це завжди стресова ситуація, тож часто буває важко в ній зорієнтуватись та не помилитись у своїх діях. Саме тому, сьогодні ми розкажемо вам основну інформацію про те, що робити у випадку ДТП.
Правильне оформлення європротоколу
Перед оформлення Європротоколу слід пам'ятати, що Європротокол слід оформляти лише тоді, коли обидва учасники мають активні внутрішні страхові поліси.
В яку страхову слід звертатись, якщо в ДТП три (або більше) учасників
Якщо на місці зрозуміло хто винен, то слід звертатись у свою страхову для фіксації випадку та в страхову винуватця ДТП. Якщо особу винну у вчиненні ДТП не встановлено, то слід звертатись у страхові компанії усіх учасників ДТП
Відшкодування шкоди внаслідок втрати годувальника
Втратити близьку людину - завжди боляче та страшно, та ще гірше, коли без неї ви буквально не можете жити, адже вона вас утримувала.
У цій статті ми ознайомимось з особливостями страхового відшкодування у зв‘язку із втратою годувальника, які документи потрібні, щоб його отримати, хто має на нього право та іншими нюансами.
Види страхового відшкодування при ДТП
У разі настання ДТП потерпілий може вимагати відшкодування збитків, завданих його життю, здоров‘ю та майну від страхової компанії винуватця ДТП. Тож, у цій статті ми розповімо вам про страхове відшкодування та його види при настанні ДТП.
Відмова у виплаті страхового відшкодування. Як правильно боротись зі страховою компанією.
Відмова у виплаті страхового відшкодування, так само як і зменшення розміру страхового відшкодування має мати законні підстави. Перелік підстав для відмови у виплаті страхового відшкодування є вичерпним і передбаченим в Законі.
Регресний позов страхової компанії до учасника ДТП. Як протидіяти (відео).
Страхова компанія та М(Т)СБУ відповідно до законодавства мають право звернутись до учасників ДТП з регресним позовом. Пред'явлення регресного позову до особи, учасника ДТП здійснюється з метою стягнення з нього коштів на користь страхової компанії.
Відшкодування шкоди при невстановленому, незастрахованому ТЗ та ТЗ із "зеленою карткою"
Трапляються ситуації, коли ДТП трапилось з вини невстановленого транспортного засобу, транспортного засобу у якого відсутній поліс страхування або ж транспортного засобу із "Зеленою карткою". Яким чином тоді відшкодувати завдану шкоду?
Розмір страхового відшкодування потерпілим внаслідок ДТП
Наслідки ДТП бувають різними й з огляду на це у потерпілих досить часто виникає запитання: чи реально отримати страхове відшкодування саме у їхньому випадку? І на який розмір відшкодування вони мають право?