Головний офіс в Україні
м. Львів, пл. Соборна 12А

Юридична Компанія "ВІДШКОДУВАННЯ"

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦіЇ для водіїв

  • Нова консультація кожного тижня
оформлення європротоколу

Отримання виплати при втраті працездатності на виробництві

Нещасні випадки на виробництві, чи професійні захворювання є доволі поширеними. Та чи знали ви, що маєте право отримати страхову виплату та відшкодування витрат на лікування в разі, якщо внаслідок таких ви отримали стійку чи тимчасову втрату працездатності?
оформлення європротоколу

Порядок розслідування нещасного випадку на виробництві

У нас вже була стаття про те, що таке «нещасний випадок на виробництві» та якими мають бути перші дії при його настанні. У новій ми розповімо Вам про процес розслідування таких ситуацій🕵️‍♀️ 
оформлення європротоколу

Коли нещасний випадок, гостре професійне захворювання (отруєння) визнаються пов’язаними з виробництвом

Ми вже розповідали Вам про нещасні випадки на виробництві та порядок їх розслідування, сьогодні ж ми поговоримо про те, коли такий випадок/гостре професійне захворювання є пов‘язаними із виробництвом.
оформлення європротоколу

Чек-лист при нещасному випадку на виробництві

🔸Нещасний випадок на виробництві - обмежена в часі подія або раптовий вплив на працівника небезпечного виробничого фактора чи середовища, що сталися у процесі виконання ним трудових обов’язків або в дорозі (на транспортному засобі підприємства чи за дорученням роботодавця)
оформлення європротоколу

Що робити якщо страхова затримує виплату страхового відшкодування?

За договором страхування одна сторона (страховик) зобов'язується у разі настання певної події (страхового випадку) виплатити другій стороні (страхувальникові) або іншій особі, визначеній у договорі, грошову суму (страхову виплату), а страхувальник зобов'язується сплачувати страхові платежі та виконувати інші умови договору. 
оформлення європротоколу

Загальні положення про відшкодування моральної шкоди 

Думаємо, що вже всі чули про безліч резонансних справ, де було стягнуто тисячі, а то й мільйони на відшкодування моральної шкоди. Інколи ж, позивач просить йому відшкодувати її у розмірі лише 1 грн. Що таке «моральна шкода» та як визначають її розмір - розповімо вам сьогодні.
оформлення європротоколу

Відшкодування витрат на поховання 

Законом «Про загальнообов‘язкове державне соціальне страхування» передбачена можливість отримати відшкодування витрат на поховання. Сьогодні ми розповімо про основні положення щодо отримання такої компенсації.  
оформлення європротоколу

Страховика позбавили ліцензії - що робити?

Всі ми знаємо, що за отриманням страхового відшкодування потрібно звернутись до страхової компанії. Та що, якщо ваша страхова втратила свою ліцензію? Ми допоможемо вам розібратись у цій нелегкій ситуації
оформлення європротоколу

Відшкодування при ДТП при наявності двох полісів страхування

Чи знали ви, що можливі випадки, коли в особи наявні 2️⃣ страхові поліси? Чому таке можливо, та що робити в такому випадку? Про це все ми сьогодні вам розповімо
оформлення європротоколу

Інвалідність внаслідок ДТП: порядок оформлення та розмір відшкодування

Гадаємо, ні для кого не секрет, що часто ДТП може супроводжуватись травмами.За 2020 рік в Україні відбулось 168 107 ДТП.У них загинуло 3541 особи та 31 974 людини отримали травми. Сьогодні ми з вами дізнаємось більше про інвалідність внаслідок ДТП та те, який розмір страхового відшкодування можливий в такому випадку.
оформлення європротоколу

Відшкодування шкоди з урахуванням вини потерпілого

Часто в ДТП все не так просто й однозначно, не рідкісним випадком є й вина пішохода чи велосипедиста у його настанні. Наприклад, усі ми бачили, як деякі люди не мають сил дочекатись зеленого сигналу світлофора та перебігають дорогу на червоний. То що ж тоді? Хто нестиме відповідальність? Давайте з‘ясуємо разом.
оформлення європротоколу

Відшкодування внаслідок ДТП за кордоном

Раніше ми вже розповідали про те, що варто робити у випадку ДТП, проте, чи знаєте ви як діяти, якщо в таку неприємну ситуацію ви потрапили за межами України?Сьогодні ми розповімо вам про все це та не лише.
оформлення європротоколу

Відшкодування шкоди у зв‘язку із пошкодженням транспортного засобу

Доволі часто внаслідок ДТП може бути завдана шкода транспортному засобу. Що робити в таких випадках та як її відшкодувати? Про це все ми сьогодні вам і розкажемо
оформлення європротоколу

Порядок отримання страхового відшкодування

Як потерпілій у ДТП особі отримати страхове відшкодування? Сьогодні ми розкажемо який план дій допоможе вам максимально швидко та якісно це здійснити.
оформлення європротоколу

Отримання відшкодування від винуватця ДТП шляхом цивільного позову

Цивільний позов - вимога потерпілого або юридичної особи відшкодувати матеріальні збитки та/або моральну шкоду, що заподіяні злочином, яка розглядається судом у кримінальному судочинстві. Сьогодні ми поділимось з вами інформацією про особливості відшкодування шкоди, отриманої внаслідок ДТП, шляхом цивільного позову.

оформлення європротоколу

Що робити при ДТП?

ДТП - подія, що сталася під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули, або поранені люди чи, завдані матеріальні збитки. Як усім відомо, це завжди стресова ситуація, тож часто буває важко в ній зорієнтуватись та не помилитись у своїх діях. Саме тому, сьогодні ми розкажемо вам основну інформацію про те, що робити у випадку ДТП.

оформлення європротоколу

Правильне оформлення європротоколу

Правильне оформлення Європротоколу можна зробити онлайн. Це дозволить вам зекономити час та кошти, а також дасть гарантію відшкодування збитків.

Перед оформлення Європротоколу слід пам'ятати, що Європротокол слід оформляти лише тоді, коли обидва учасники мають активні внутрішні страхові поліси.

В яку страхову слід звертатись, якщо в ДТП три (або більше) учасників

Якщо на місці зрозуміло хто винен, то слід звертатись у свою страхову для фіксації випадку та в страхову винуватця ДТП. Якщо особу винну у вчиненні ДТП не встановлено, то слід звертатись у страхові компанії усіх учасників ДТП


Відшкодування шкоди внаслідок втрати годувальника

Втратити близьку людину - завжди боляче та страшно, та ще гірше, коли без неї ви буквально не можете жити, адже вона вас утримувала.
У цій статті ми ознайомимось з особливостями страхового відшкодування у зв‘язку із втратою годувальника, які документи потрібні, щоб його отримати, хто має на нього право та іншими нюансами.


Види страхового відшкодування при ДТП

У разі настання ДТП потерпілий може вимагати відшкодування збитків, завданих його життю, здоров‘ю та майну від страхової компанії винуватця ДТП. Тож, у цій статті ми розповімо вам про страхове відшкодування та його види при настанні ДТП.

Відмова у виплаті страхового відшкодування. Як правильно боротись зі страховою компанією.

Відмова у виплаті страхового відшкодування, так само як і зменшення розміру страхового відшкодування має мати законні підстави. Перелік підстав для відмови у виплаті страхового відшкодування є вичерпним і передбаченим в Законі.

Регресний позов страхової компанії до учасника ДТП. Як протидіяти (відео).

Страхова компанія та М(Т)СБУ відповідно до законодавства мають право звернутись до учасників ДТП з регресним позовом. Пред'явлення регресного позову до особи, учасника ДТП здійснюється з метою стягнення з нього коштів на користь страхової компанії.

Відшкодування шкоди при невстановленому, незастрахованому ТЗ та ТЗ із "зеленою карткою"

Трапляються ситуації, коли ДТП трапилось з вини невстановленого транспортного засобу, транспортного засобу у якого відсутній поліс страхування або ж транспортного засобу із "Зеленою карткою". Яким чином тоді відшкодувати завдану шкоду?

Розмір страхового відшкодування потерпілим внаслідок ДТП

Наслідки ДТП бувають різними й з огляду на це у потерпілих досить часто виникає запитання: чи реально отримати страхове відшкодування саме у їхньому випадку? І на який розмір відшкодування вони мають право?

НЕ ЗНАЙШЛИ ВІДПОВІДІ? НАДІШЛІТЬ ВАШЕ ЗАПИТАННЯ НАМ

CRM-форма з'явиться тут